Barcelona rrezikon kalimin e grupit, Ronaldo zgjon Junajtid

Barcelona rrezikon seriozisht të mbetet jashtë Championsit. Sot nuk ja doli të kalojë Benfikën dhe me kalendarin e javës së fundit teksa luan në Mynih ndaj Bajernit por dhe të Benfikës që pret Dinamon e Kievit, situata asapk e mirë.

Te Vijareal- Mançester Junajtid, Ronaldo ndërsa shënon golin e parë në fitpren 0-2 ( i 6 ti në këtë fushatë), shtyn përpara ‘Djajtë e Kuq’ dhe ecën me rekordet personale.

Në Londër, Çelsi i tregon Juves se ajo është kampionia në fuqi e Ligës së Kampionëve. Shifra të thellë 4-0. Zgjohet dhe Sevilja…

Rezultatet sot:

Dinamo Kiev- Bajern Mynih 1-2

Vijareal- Mançester Junajtid 0-2

Barcelona- Benfika 0-0

Jang Bojs- Atalanta 3-3

Sevilja- Volfsburg 2-0

Lilë-Salsburg 1-0

Çelsi- Juventus 4-0

Malmo-Zenit 1-1 /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!