Troket e 7-ta, në Tiranë e Shkodër dy supersfida

Java e 7-të e Abissnet Superiore që në fillim të saj me një supersfidë. Të premten në ‘Air Albania Stadium’ në 19:45, Dinamo e Tiranës dhe Kukësi do t’i hapin udhë javës futbollistike e cila si zakonisht (kushtëzuar nga vetëm tre furgonë të paisur me VAR) shpërndahet në tri ditë.

Të shtunën dy ndeshje. Laçi- Skënderbeu në 13:45 dhe Vllaznia- Tirana në 16:45. Të dielën, Teuta- Kastrioti në 13:45 dhe mbyll të 7-ën Partizani-Egnatia në 16:45.

E premte:

19:45 Dinamo-Kukësi (‘Air Albania Stadium’)

E shtunë

13:45 Laçi- Skënderbeu

16:45 Vllaznia- Tirana

E diel:

13:45 Teuta- Kastrioti

16.45 Partizani- Egnatia (‘Air Albania Stadium’)

Klasifikimi pas javës së 6-të:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!