Reali një pikë me Osasunën

Barça nga mundet nga Vajekano, Reali nuk thyen dot Osasunën ndërsa Betis fundos Valencian 4-1. Notë pozitive për Sevlijen që fiton në shtesë ndaj Majorkës.

Pas 11 javëve, La Liga udhëhiqet nga 4 skuadra me nga 21 pikë : Real, Sevilja, Sociedad dhe Betis.

La Liga sot:

Majorka- Sevilja 1-2

Vajekano- Barcelona 1-0

Betis- Valencia 4-1

Real Madrid-Osasuna 0-0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!