Starton ‘Maratona 2021’ e Tiranës

Ka startuar edicioni i 5-të i Maratonës së Tiranës. Kryeqyteti kthyer në epiqendër sportivo-festive.

Ka nisur në Tiranë ‘Maratona 2021’ një event sportiv organizuar nga Bashkia Tiranë. Në këtë aktivitet janë afruar sportistë profesionistë dhe amatorë të cilët prej dy ditësh janë akomoduar në kryeqytet.

Sipas organizatorëve rreth 2500 pjesëmarrës do të jenë në katër gara specifike. Gjithëpërfshirja ka ndezur atmosferën në Tiranë. Ajo do të vijojë deri në orën 17:30. Gara vijon…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!