Shorti i Grupeve të Champions…

Në Stamboll të Turqisë u hodh sot shorti i Grupeve të Champions League për edicionin futbollistik 2021-22.

Në këtë short goglat u treguan ‘agresive’ me disa klube të mëdha europiane por pati edhe të kënaqur…

Grupi B për tu ndjekur pasi skuadra si Atletiko, Liverpul, Milan dhe Porto, mund të bëjnë lëmsh kualifikimin. Dy të parat e çdo grupi kalojnë, e treta kalon në Europa League.

Grupet:

Immagine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!