Moraes mbyll me krutanët

Braziliani i dalluar i Kastriotit edicionin e kaluar Agnaldo Moraes figuron i larguar nga krutanët.

Mesfushori 27-vjeçar ndër pikat e forta të formacionit të Ndreut teksa shquhej shpesh për fantazi ka njoftuar me anë të një postimi në rrjete se ka hequr dorë nga vijimi i karrierës sportive me krutanënt.

Ai shkruan:”Dëshiroj t’i falënderoj të gjithë te Kastrioti për vitin që kaluam së bashku. Urimet më të mira për të gjithë dhe paçi fat në sezonin e ri”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!