Seria A njeh kalendarin…

Shorti i Serisë A për sezonin 2021-2022 i hedhur sot do të startojë në 22 gusht dhe përfundon në datën 22 maj 2022.

E përmbledhur:

Seria A nis  22 gusht 2021, përfundon: 22 maj 2022
Ndeshjet në mesjavë: 22 shtator 2021, 27 tetor 2021, 1 dhjetor 2021, 22 dhjetor 2021 dhe 6 janar 2022
Pushimet dimërore : 26 dhjetor 2021 deri në 2 janar 2022
Grumbullimet me ekipet kombëtare: 5 shtator 2021, 10 tetor 2021, 14 nëntor 2021, 30 janar 2022 dhe 27 mars 2022

Java e parë e Serisë A: 22 gusht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!