Perez e menderos me të gjithë

Perez: “Kristiano një idiot, Murinjo anormal”

Pasi hodhi mbi tavolinë deklaratën fyese për ikonat e ‘Bernabeut’ Raul Gonzales e Iker Kasijas, presidenti i Real Madrid, Florentino Perez nuk kursen askënd. Në listë duke u anatemuar edhe Kristiano Ronaldo, Murinjo dhe legjendari Del Boske.

El Confidencial vazhdon të zbulojë audio të presidentit të Real Madrid, Florentino Perez, që duket se ka pasur impakt racist për çdo njeri që ka punuar te klubi merengues.

Ky duket skandali më i madh i klubit të famshëm i cili vjen pikërisht nga numri 1 i tij. Reagimi i Perez ka qënë siperfaqësor por me shumë gjasë, populli i ‘bardhë’ i Madridit do të kërkojë dorëheqjen e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!