Kumbulla mund të transferohet te …Juriç

Ish- trajneri i Veronës Ivan Juriç te Torino mund të bashkohet me Kumbullën.

Roma vazhdon të ndjekë Andrea Belotin, një nga dëshirat kryesore për sulmin e skuadrës që do të drejtohet nga Murinjo.

Siç raportohet nga Tuttosport, kërkesat e presidentit të Torinos, Urbano Kairo për kartonin e Belotit, paraprakisht janë mjaft të larta. Ato vërtiten rreth 35 milion euro, ndaj Murinjo dhe shefat e klubit të tij po mendojnë formula të tjera për të shkuar te sulmuesi i Axurëve.

Emrat janë disi të çuditëshëm teksa ajo mbrojtësit shqiptar Marash Kumbulla duket absurditet. Lojtari 21 vjeçar i Shqipërisë mbërriti në Romë vetëm një vit më parë nga Verona. Edhe Tomazo Milaneze në paketë për të ulur kostot për Belotin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!