Finale në Maracana, formacionet …

Me orën e Brazilit 21:00 dhe të Shqipërisë 02:00, nis këto momente finalja numër 47-të e Copa America në mitikun Maracana mes Argjentinës dhe Brazilit.

Formacionet zyrtare:

Argjentina: Martinez, Montiel, Romero, Otamendi, Acuna, Paredes, De Paul, Lo Celso, Messi, Di Maria, Lautaro Martinez.
Brazili: Ederson, Danilo, Marquinhos, Thiago Silva, Lodi, Casemiro, Fred, Everton, Paqueta, Richarlison, Neymar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!