Finalja Argjentinë- Brazil me tifozë

Në 11 korrik duke nisur nga ora 02:00 në Rio De Zhaniero, finalja e Kupës së Amerikës mes Argjentinës dhe Brazilit.

Por ps një sezoni të luajtur pa tifozë për shkak të gjëndjes së pandemisë globale, në finale do shihën njerëz në tribunë.

Prefektura e Rio-s ka dhënë miratimin për të lejuar së paku 8,000 njerëz në Maracana. Të gjithë fatlumët, do ju duhet të kryejnë paraprakisht një analizë molekulare pak orë para finales.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!