Mesi edhe 2 vite te Barcelona, pritet Nejmar…

Me rikthimin e Laportës president, te Blaugranët ka tjetër frymë. Nga Argjentina pohohet me siguri. Mesi do jetë dhe 2 vite me Barcelonën.

Lajme të mira për Barcelonën vijnë nga Argjentina. Sipas raporteve nga ESPN, klubi katalanas dhe Lionel Mesi kanë gjetur një marrëveshje për dy vjet të tjera bashkëpunimi.

Jo vetëm kaq: Barcelona po përpiqet të bindë Nejmar për një kthim të bujshëm në Barcelonë.

ESPN raporton se përkundër deklaratave të dashurisë ndaj Paris Saint-Germain, braziliani nuk ka nënshkruar ende rinovimin me francezët, kontrata e të cilëve skadon në qershor 2022.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!