Vinicius, yll në Champions, në A javë verdiktesh

Shtypi sot ndalet te madhështia e Realit ndaj Liverpulit në champions ndërsa Vinicius realizon dy gola. Në Itali kreyefjala mbetet kriza Juve dhe marshimi Inter.

Shtypi sot në vende të europës:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!