Uzuni mund Roshin, Broja sërish gol me Viteshë

Uzuni dhe Roshi përballja e parë në Hungari i shkoi beratasit i cili me ferencvarosh fitoi sonte 1-0 ndaj Diosgorit të Roshit. Praktikisht Ferencvarosh duket se ka vendosur duart te titulli ndërsa ekipi me të cilin u bashkua Roshi, pozicionohet në fund.

Shënon sërish Armando Broja me Viteshën. Ylli i Çelsit huazuar në Eredivisie me Viteshë arriti të shënojë golin e dhjetë me skuadrn e tij teksa sot u ndesh me venlo për Kupë në Holandë. Sulmuesi kuqezi e gjeti golin e parë në fitoren 2-0 në të 75-ën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!