U21 Superiore, komandon Bylis

Kastrioti-Shënkolli 5:1, Fotball Republic-Teuta 1-2 dhe Tirana-Kukësi 2-1, ishin sfidat përmbyllëse të javës së 12-të për Kategorinë Superiore deri në 21 vjeç.

Në këtë kompeticion të ri, po evidentohet fakti që shumë futbollistë të ekipeve të para, po gjëjnë hapsirë te skuadrat e moshave.

Pas kësaj jave udhëheq Bylis me 30 pikë i ndjekur nga Laçi me 29 dhe Vllaznia me 26.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!