Tituj paralajmërues ndaj Barçës, Juve poshtë…Milanos

Spanjollja Sport parajamëron Barcelonën me titullin: ‘Sinjalizuar’. Edhe Mundo Deportivo e ka me Barcelonën: ‘S’ka më gabime’. Ndërsa ‘As’ i referohet Luis Suarez teksa shkruan në balliinë: ‘Mbrëmja e Pistoleros’.

Corriere dello Sport ka si titull kryesor: ‘Juve, mendon gjithnjë CR7’. ‘QS’ shkruan: CR7 dhe Juve, poshtë Milanos’

Interesant titulli i ‘L’Equipe’ kur shkruan: ‘Një ekip i sëmurë’. Record: ‘Zhezus mund të shkarkohet’

Këto janë disa nga faqet kryesore sportive në Europë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!