Dy gola me Barcelonën B, Manaj protagonist

Momenti i mirë i legjionarëve është pasur sot nga Rei Manaj në ligën e tretë spanjolle. Ndaj L’Hospital luajti 77’minuta.

Barça B shpartalloi me rezultat tenistik L’Hospital 6-0 për tu ngjitur në vendin e tretë. Në rezultatin e thellë shënuan Rei Manaj (2), Collado (2), Ilaix dhe Comas .

Fitorja e thellë ka bërë që skuadra e sulmuesit nga Lushnja të shtojë tre pikë jetësore për të kapur zonën e play-off-it të promovimit.

Pas një krosimi të bukur nga Sanz, shqiptari, i cili tashmë shënoi një dygolësh brenda ditës, ka vendosur 1-0 dhe nga 11 metra, 3-0″, thonë raportimet mediatike të Barcës B.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!