Ramos, misioni te Junajtid

Serxhio Ramos me gjasë e ka përcaktuar të ardhmen e tij futbollistike.

Kapiteni 34 vjeçar nuk ka gjetur akordin me Florentino Perez dhe mbrojtësi tashmë do të jetë një futbollist i destinuar të largohet pas kaq shumë viteve e trofeve të fituar te galaktikët.

Lajmi u bë publik tri ditë më parë. Serxhio Ramos largohet nga Real Madrid në verë. Ishte ‘El Chiringuito’ i cili dha në Tv ekskluzivizisht lajmin.

Sot po ‘El Chiringuito’ (TV pranë Real Madrid) deklaron se dëshira e mbrojtësit legjendar të Madridit është mançseter Junajtid. Këtë radhë, deklarata vjen duke ju refruar anglezes ‘Mirror’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!