Derbi i ‘Madoninës’ dhe Lautaro…

Lautaro Martinez pranë rinovimit me Inter deri në 2024. Klauzola anti-Juve…

Sonte duke nisur nga ora 20:45 në Milano’, derbi i ‘Madoninës’, rikthehet të luajë për një biletë për 1/4 e Kupës së Italisë. Inter- Milan në duelin e radhës me objektiv e protagoistë të njëjtë. Gjykon, Valeri nga Roma.

Fituesi do të përballet në gjysmëfinale me njërën ndërmjet Juventus dhe SPAL në program nesër në mbrëmje. Po nesër por në orar tjetër dhe Atalanta-Lacio .

Napoli-Specia, takimi i ditsë së enjte mbyll ndeshjet e këtij turi. Fituesi i këtij çifti takohet me atë të Atalanta- Lacio.

Kupa e Italisë për fazën e 1/4.

Sot:

Inter- Milan 20:45

Të mërkurën:

Atalanta-Lacio 17:45

Juventus- SPAL 20:45

Të enjten:

Napoli- Specia 21:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!