Skënderbeu afron mesfushorin brazilian

Zhan Viktor Gonçalves firmos me Skënderbeun. Mesfushori i ardhur nga Portugalia ishte pjesë e Uniao Santarem në ligën e tretë të vendit luzitan dhe pas disa tratatiavsh ka arritur akordin me korçarët e Ahmatajt.

Njoftimi:

“Mesfushori Brazilian Jean Victor Goncalves është zyrtarisht futbollit i KF Skënderbeu. Mesfushori ka mbërritur sot në Korçë dhe pasi u njoh me ambientet dhe firmosi kontratën me klubin u bashkua në stërvitje nën urdhrat e trajnerit Julian Ahmataj dhe stafit teknik”,njfton klubi.

Për 25-vjeçarin ka shumë pritshmëti dhe Skënderbeu ka nevojë për kualitete si braziliani. Ndërkaq para pak minutave Skënderbeu ka publikuar në rrjete edhe huazimin nga Shkëndija Tetovë të portierit Bekim Rexhepi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!