Presidenti i Realit në Torino

Nuk përjashtohet mundësia e këmbimit të ideve për merakto të ndërsjelltë.

Një takim i beftë sot për të biseduar rreth çështjeve që lidhen me ECA dhe politikën e futbollit. Në ‘Continassa’ të Torinos, u takuan krerët e Real Madrid, Florentino Perez dhe ai i Juventus, Andrea Anjeli.

Për afro tri orë, Agnjeli dhe Perez në rolin e mikut, zhvilluan një takim të gjatë, temat e së cilës mbetën të pazbuluara tërësisht.

Mësohet se krerët e klubëve të mëdha europiane diskutuan të ardhmen e futbollit ndërkombëtar në një takim të personalizuar në qendrën sportive të Juventusit në Torino. Agnjeli u takua me Perez si numri një i ECA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!