Bylis një “kantier”, vijnë 5 futbollistë

Në vigjilje të ndeshjes nesër me Vllazninë, Bylis përforcon radhët me disa futbollistë.

Bylisi shiti Muratajn te Partizani ndërsa rrugës edhe Mëllugja e ndonjë tjetër. Në kushtet e reja kulbi i Bylist nuk mund të qëndronte duarkryq dhe sot bën jo një, por 5 afrime.

Mbrojtësit Lionel Samba e Lorran, mesfushori Kreshnik Nebihu dhe dy sulmuesit Nemanja Kojiç dhe Renato Spahiu janë afrimet zyrtare të skuadrës ballshiote.

Të pestë lojtarët janë prezantuar sot nga presidenti i klubit Besnik Kapllanaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!