Vllaznia U21, mund Tiranën…

Dje dhe sot Kategoria Superiore deri në 21 vjeç, luajti javën e 8-të saj.

Kategoria Superiore U21, Java 8

Kukësi-Akademia e Futbollit 8-1

Laçi-Teuta 1-0

Tirana-Vllaznia 1-4

Bylis-Shënkolli 6-1

Apolonia-Football Republic 4-0

Turbina-Kastrioti 0-0 (e ndërprerë)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!