Të mëdhatë në…barazime

Eleminohet nga Kupa e Gjermanisë Bajerni,Barça kalon me penallti 2-3.

Në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës Barcelona dhe Sociedad luajtur në Kordoba, shkon në kohë shtesë. (Nesër Real- At. Bilbao në Malaga, finalja në 17 janar).

Juventus-Xhenova për 1/8 e Kupës së Italisë në shtesë (3-2 final). Holsten Kiel-Bajern Mynih për DBF -në në shtesë (2-2, pen 6-5). Në barazim edhe derbi i Londrës Totenhem- Fulham 1-1 i vlefshëm për kampionat.

Vetëm PSG-Marsejë u myll në kohë të rregullt 2-1 për finalen e Superkupës franceze. Një tjetër sfidë barazimi nis në gjysmëfinalen e kthimit të Kupës Libertadores mes Santos dhe Boka Xhunior 23:15. Takimi i parë 0-0.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!