Buzëqesh Mesi, Poçetino debutimi me barazim, Siti ecën…

Zgjohet Barcelona dhe Mesi e udhëheq si në ditë të arta. Një ndeshje e vetme e LaLiga-s sot pasi dje dhe sot në Spanjë ishte radha e Kupës së Mbretit.

Bilbalo, ndaj Atletik-ut vendas, fillimisht Pedri dhe dy herë Lionel Mesi evituan golin e parë të baskëve të shënuar në të 3-ën nga Injaki. Atletik Bilbao e cila shënoi edhe të dytin në të 90-ën me Munianin për 2-3 final

Francë spikati debutimi “nul”i Poçetinos me PSG . Kampionët u ndalën në shtpinë e Sent Etien 1-1.

Premier u luajt gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Ligës pas asaj të ditës së martë me Totenhemin fitues 2-0 ndaj Brentford. Në ‘Old Trafford’, Mançester Siti mundi 0-2 vendasit e Junajtid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!