Ronaldo kërkon hakmarrje në …fushë

Portugezi mori ‘notën 10’ teksa votoi Mesin me 5 pikë si Lojtarin e Vitit. E kundërta me argjentinasin që nuk e votoi fare rivalin e përjetëshëm.

Parma -Juventus dhe Ronaldo për tu përgjigjiur në fushë të gjithë skeptikëve që nuk e votuan si Lojtari më i Mirë i FIFA-s.

Kështu e përkufizojnë mediat italiane portretin e trishtë të sulmuesit bardhezi fill pasi juria vendosi ti akordojë Robert Levandovskit Çmimin e Madh.

Sot në Seria A do të jenë duelet:

Fiorentina-Verona

Sampdoria-Krotone

Parma- Juventus

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!