Sebajos: Te Reali? Vendosin të tjerë

Mardhënja e ngrirë me teknikun francez të ‘galaktikëve’ e mban Dani Sebajos të huazuar në ishull te ‘topçinjtë’.

Sa herë që Zidan vihet në pikëpyetje lidhur me qëndrimin te Real Madrid, menjëherë mediat ‘atakojnë’ Dani Sebajos.

Ylli spanjoll, kontigjent i Real Madrid gjëndët i huazuar te Arsenali dhe vetëm mardhënja e ngrirë me teknikun francez të ‘galaktikëve’ e mban në ishull.

I intervistuar nga ‘Mundo Deportivo’, mesfushori flet për të ardhmen e tij. “Nëse kthehem te Reali? Ku i dihet. Madridi është i zoti i së ardhmes time për tre vitet e ardhshme. Nuk vendos vetëm unë por do të varet edhe nga menaxheri dhe presidenti”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!