Milan ndyshon objektiv, në janar vijnë 3…

Markus Turam, Dominik Szoboszlai dhe Ozan Kabak,piketat e reja të janarit për Milan. Elliot hap thesin,dorë të lirë Maldinit.

Milan kryeson në Serie A me 17 pikë të grumbulluara pas shtatë ndeshjeve të luajtura dhe ky fakt ka ngallëzyer drejtuesit kuqezi të cilët janë të gatshëm të hedhin para të tjera gjatë janarit.

Milan tenton për këtë sezon të jetë në Champions, por forma e dobët që ka treguar Inter dhe Juventus, ka bërë që në shtëpinë e Djallit’, të besojnë te titulli kampion.

Në këto kushte, Elliott nuk ka ndërmend të kursehet dhe për merkaton e janarit pasi sipas mediave pranë klubit,janë gati 70 milionë euro për tre përforcime. Markus Turam, Dominik Szoboszlai dhe Ozan Kabak pritet të vishën kuqezinj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!