Mungoi në ceremoni, Starova me COVID-19

Sulejman Starova, Ilir Lame, Ylli Shehu dhe Mikel Janku (pas vdekjes) u nderuan dje nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë me titullin “Mjeshtër i Madh”.

Por ajo që bëri jo pak përshtypje ishte mungesa e Starovës në ceremoni. U tha se kishte probleme shëndetësore por askush nuk e përmendi ‘diagnozën’.

Mësohet se arsyeja e vetme pse Starova ka deleguar të bijën në ceremoni, lidhet me faktin që ‘Sula’ së bashku me bashkëshorten, janë testuar pozitiv për COVID-19.

Starova:

Jam pozitiv me COVID-19. E kisha të pamundur të lëvizja për të marrë pjesë në ceremoni. Bashkë me bashkëshorten po qëndrojmë në izolim pasi edhe ajo është pozitive. Tani jam mirë por ditët e para ka qenë e vështirë, me kollë dhe temperaturë”, mësohet të jetë shprehur Starova

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!