Gëtze te PSV

Në Bundesligë me gjigandët e Bajrenit dhe Dortmundit. Pa përmendur këtu Kombëtaren e Gjermanisë. Mario Gëtze surprizon pasi kalon te holandezët e PSV-së. Është ‘SportBild’ për ta raportuar. Gjermani po kryen në këto momente vizitat mjëksore te ekipi holandez.

Në fakt skuadra famoze holandeze ka prezantuar disa futbollistë interesantë këtë sesion merkatoje por që të mbërrinte deri te Gëtze, dukej mision super i vështirë.

Mbeten për tu parë detajet e kontratës me mesfushorin gjerman i cili sapo të kalojë kontrollet mjekësore do ulet për firmën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!