Teuta del në “Breg”

Kontratë 2 vjeçare me vlonjatin 24 vjeçar, Teuta e kompletuar…

Godet sërish Teuta. Dejvi Bregu pasi përshkon intererarin Vlorë-Gjirokastër-Korçë, ndal në Durrës. Sulmuesi 24 vjeçar, dëshironte një aventurë të huaj por me ngushtimin e afateve të merkatos si dhe insistimin e durrsakëve ish-lojtari i Skënderbeut pranoi të ndiqte shokun e skuadrës Blerim Krasniqin dhe të veshë fanellën e djemëve të detit.

Tashmë sulmi i Teutës bëhët i frikshëm pasi vec Hebajt e Krasniqit edhe Bregu e L.Vila, janë forcë e këtij reparti. Pa përmendur Gruden, Zogajin e Kapllanin.

Teuta e ka zyrtarizuar lëvizjen në rrjete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!