Kuotat: ‘Masakrohet’ Teuta dhe Kukësi, Laçi reziston…

Në kuadër të turit të dytë kualifikues në EL, ekipet e Superiores Teuta dhe Kukësi, kuotohen në mënyrë të papërfillëshme. Laçi shihet ndryshe…

Kompanitë e basteve ‘masakrojnë’ skuadrat Shqiptare. Sidomos Teuta dhe Kukësi, fitoret apo barazimet e tyre ndaj Granadës dhe Volfsburgut, as që merren fare në konsideratë. Paçka se të dyja ekipet e Kategorisë Superiore, luajnë në shtëpi.

Disi më frikë ‘ustallarët’ te ndeshja Laçi- Hapoel Ber Sheva. Edhe këtu favorite sipas tyre është skuadra izrealite por bardhezinjtë shihen më të fortë krahasuar me skuadrat e tjera.

Ashtu sikundër Drita Gjilan dhe Shkëndija Tetovë. Kompanitë i shohin me mundësi reale kualifikimi.

Edhe Renova ndaj Hajduk Split kuotohet jashtëzakonisht ulët. Fitorja e kroatëve sipas ‘Bookmakers’-ëve, nuk diskutohet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!