Kumbulla bashkohet me Romën nis me analizat…

Raportime pa fund për mbrojtësin kuqezi Marash Kumbulla. Këto çaste ‘djaloshi i artë’ shqiptar sapo ka mbërritur në Romë.

Kumbulla ka marrë rrugën drejt Villa Stuart për ekzaminime mjekësore. Mbrojtësi shqiptar largohet përfundimisht nga Hellas Verona dhe pas axhendës mjekësore do të bashkohet me ekipin e Paulo Fonsekës.

TMW raporton lajimi ndërsa e shoqëron edhe me video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!