Krutanët test i vështirë në Shijak, Dinamo mes…kaosit

Luhet Erzeni-Kastrioti me vemendje maksimale në Grupin A. Ndryshimet në pankinë te shijakasit dhanë efekt pasi me Bubeqin në timon skuadra arriti të fitojë javën e kaluar në peshkopi me vendasit e korabit.

Tjetër sfidë me të panjura të mëdha ajo që do luhet në Pezë- Helmes mes Dinamos dhe Besëlidhjes.

Në klubin blu situatës kaotike në fund të renditjes, i është shtuar edhe kriza presidenciale e cila sot, mund të precepitojë keq.

Gjithnjë nëse ngjarjet e fushës nuk do shkojnë në favor të sponsorëve italianë me Pontrelin në krye.

Edhe Burreli- Veleçiku dhe Korabi-Egnatia, duele të ashpra. Matjanët ambiciozë në ‘Liri Ballabani’ me oreksin që vjen në ritje. Korabi për të treguar se luhatjet e fundit, i përkasin të shkuarës.

Takimet e grupit B, luhen nesër.

Sot ora 14:00.

Erzeni- Kastrioti

Dinamo- Besëlidhja

Korabi-Egnatia

Burreli-Veleçiku

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!