Nejmar pyet në Barcelonë… për Setienin

Lojtari i PSG, Neymar, nuk shkëputet dot nga Barcelona. Në një bashkëbisedim përmes chatit, sulmuesi brazilian ka pyetur shokët e tij të skuadrës së Barcelonës në lidhje me trajnerin e ri të Barçës, Kike Setien.

Përgjigja e shokëve të tij të mëparshëm sipas El Confidencial’ ka qenë pozitive. Përjashto faktin që disa prej tyre, nuk iu ka pëqyer aspak mënyra e largimit të Ernesto Valverdes.

Ata, i kanë shpjeguar Nejmarit, se Setien ka ardhur me përulësinë dhe respektin e tij ndaj klubit dhe stili i tij i lojës figuron mjaft i mirë për skuadrën ‘blaugrana’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!