Hazard nis nga stoli, sot bën 29…

Eden Hazard sot 29 vjeç. Belgu erdhi gjatë verës nga Çelsi për te Real Madrid, duke u konsideruar si lëvizja e vitit në merkato.

Nuk ja doli të lërë shpejt gjurmë. I privuar nga dëmtimet Hazard, ende nuk po shfaqet sikundër kishin parashikuar në Madrid.

Gjithësesi, në prag të turneut të Arabisë Saudite, ndërsa Reali, Barcelona, Atletiko Madrid dhe Valencia diskutojnë Super Kupën e Spanjës, Eden Hazard, është përfshirë në listë.

Nesër në mbrëmje, ylli belg tashmë i rekuperuar, do ta nisë nga stoli. Te Raeli nuk ka vend për Benzema dhe Bejl me probleme shëndetësore.

Skuadra madrilene, ka mbrritur që dje në Jedah… (video)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!