Pier Berluskoni, ‘na ktheni Milanin që duam’

Pier Silvio Berluskoni, flet për Milanin dhe situatën Ibrahimoviç. I biri i Berluskonit të famshëm, foli kshtu fillimisht:

Si çdo milanist vuaj. Vuaj shumë. Është një moment i komplikaur, diçka duhet të ngjasë- thotë zëdhënsi i ‘Mediast’. Kthimi i Zlatan? ‘Do isha i lumtur. Ka stimë, si mund ti thuhet jo Ibras‘.

Ndërkaq, Pier ka folur edhe për Monzën tashmë në duar të Berluskonit baba.

Monza është e shklëqyer. Po bën gjëra të mëdha. Pyetja është a do ta shohim kundër Milanit? Është një ëndërr’– thotë Pier Berluskoni i cili ka një mesazh edhe për Boban e Maldini duke ju kujtuar se pret të shohë ndryshime te Milani i tij i zemrës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!