Mino Raiola, vizitë pune te Milan, Ibrahimoviç në ‘valle’

Sipas raportimeve nga ‘SportMediaset’, sot agjenti i njohur Mino Raiola, vizitoi ‘Casa Milan’ për të biseduar rreth çështjeve të ndryshme që lidhen me futbollistët e tij.

Në qendër të takimit me krerët kuqezinj, përveç shitjes së mundshme të Suzos, dhe rinovimit të Donarumës, mësohet se palët kanë folur edhe për Zlatan Ibrahimoviç.

Suedezi, prej javësh në fokusin e disa skuadrave Italiane por jo vetëm. Raiola di ti kopsisë situatat si këto…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!