Empoli në krizë, shkarkohet stafi teknik…

Humbja e fundit me Peskarën i ka kushtuar pankinën Buskit. Stafi drejtues i ekipit të Frederik Veselit në Seria B, ka marrë lajmin e shkarkimit të tij dhe të gjithë ndihmësëve në bord.

Me një komunikim zyrtar, Empoli njofton se ka liruar Kristian Buski dhe bashkëpunëtorët e tij nga pozicioni i menaxherit teknik të ekipit të parë.

Po ashtu komunikohet se seanca e sotme stërvitore do të drejtohet nga trajneri i Primaverës, Antonio Buske.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!