Pike, merr nipin e Shakirës te Andorra…

Tarik Antonio Mebarak, nipi i Shakirës, është bërë pjesë e skuadrës së bashkëshortit të këngëtares kolumbiane te Andorra.

Zherard Pike, e mori djalin 19 vjeçar, të njërit prej vëllezëve të Shakirës që jetojnë në Kolumbi dhe e angazhoi me skuadrën e dytë të principatës, ndërsa Mebarak luajti për 90-të minuta në takimin e ditës së diel.

Më herët Mebarak ishte aktivizuar me Santa Fe të Botogas dhe te të rinjtë e Atletiko Barrankuila po në Kolumbi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!