FSHF nxjerr në treg biletat e Shqipëri- Francë…

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton se të gjithë tifozët kuqezinj dhe të apasionuarit pas Kombëtares Shqiptare, do të kenë akses për të blerë online biletat për dy takimet e mbetura në Grupin H.

Duke filluar që nga dita e martë, 22 Tetor 2019, të gjithë anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares” mund të blejnë online biletat e tyre për dy ndeshjet e muajit nëntor.

Në 14 nëntor Shqipëri- Andorrë në Elbasan Arena’ dhe Shqipëri- Francë, në 17 nëntor, në stadiumin pa ’emër’ në Tiranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!