Championsi në raundin e dytë, Atalanta vendase në Milano…

Rikthehën takimet e Champions League me takimet e dyta në grupe. Kështu sot, duke nisur nga ora 18 55, në fushë për Grupin A, Real Madrid-Bryzh, ndërsa sfida tjetër në program në orën 21 00, ajo mes Gallatasaraj-PSG.

Grupi B ofron dy takime interesante. Në 21 00, përballjet  Zvezda- Olimpiakos dhe Totenhem- Bajern Mynih.

Grupin C, Atalanta-Shahtjor Donetsk, starton në orën 18 55, në  “Giuseppe Meazza” të Milanos, për të vijuar me duelin tjetër të grupit  (ora 21 00) mes Sitit dhe Dinamos së Zagrebit.

Mbyll Grupi D, teksa  Juventus- Bajer Leverkusën dhe Lokomotiva Moskë- Atletiko Madrid, janë parashikuar të zhvillohën në 21 00.

Ndeshjet sot:

18:55 Atalanta-Shahtjor Donetsk
18:55 Real Madrid-Club Brugge

21:00 Gallatasaraj-PSG
21:00 Juventus-Bajer Leverkusën
21:00 Lokomotiva Moskë-Atletiko Madrid

21:00 Mançester Siti-Dinamo Zagreb
21:00 Crvena Zvezda-Olimpiakos
21:00 Totenhem-Bajern Mynih

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!