Rikthehet Rashica, nis seancat me Verder

Mungoi në dy takimet kualifikuese të ‘Euro 2020’ për Kosovën, duke i prishur jo pak planet zvicerianit Bernard Shaland, por Milot Rashica duket se do jetë gati që këtë fundjavë.

Rashica, ndër talenet më të mëdha shqiptare, u dëmtua javën e parë në Bundesligë, ndërkohë që në vigjilje të takimit me Union Berlinin, Verder Bremen, e llogarit në forcë.

23 vjeçari nga Vushtrria, ka postuar në rrjete, çaste nga seancat stërvitore me grupin nga Bremeni. Lajm mjaft i mirë për lojtarin, Verderin dhe kombetarën e Kosovës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!