‘Radhë’ për në infiermerinë e Realit…

Infiermeria madrilene nuk gjen qetësi.

Pas Iskos, Rodriguez, Brahim Diaz, Asensios dhe Hazard, tani radhën e ka Luka Modriç.

 ‘Topi i Artë’ në fuqi, ka ndjerë dhimbje pas angazhimeve kualifikuese me Kroacinë dhe sipas ekzanimimeve të para, duket se ka një problem muskular në këmbën e djathtë.

Kroati do duhet të pushojë ndaj Levantes të shtunën por dhe ndaj PSG për Champions League në Paris.

Takimi në program të merkurën e 18 shtatorit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi madrilen në sajtin zyrtar të klubit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!