Sançez, ‘erdha në një skuadër të madhe’…

Aleksis Sançez ndihet i lumtur. Kiliani 30 vjeçar, e ka aventurën e tretë ne Itali, ndërsa duke folur për herë të parë në mikrofonët e Inter Tv, ka thënë:

Më pëlqen futbolli dhe fakti që të jem i lumtur. Tani jam këtu në një skuadër të madhe me shumë futbollistë të zotë. Me Lukakun njihemi. Shpresojmë të fitojmë diçka.

Premier League? Në Premier të gjithë vrapojnë. Ka intensitet të madh. Dhe kjo më pëlqente shumë. Ky aspekt besoj se i’u ka dhënë sukses në Champios League”- deklaroi futbollisti i Interit, Sançez.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!