Nejmar është i Barcelonës

Nejmar është i Barcelonës. Sipas  ‘Sky’, më në fund është gjetur akordi mes blaugranëve dhe PSG-së për rikthimin e brazilianit në  ‘Kamp Nou’.

Nejmar pas dy viteve larg Spanjës, ndërsa ishte pjesë e Parisit, do vëshë për herë të dytë fanelën e kampionëve të iberikëve.

Tratativave të gjata mes dy klubeve, iu vjen fundi dhe sulmuesi i padëshiruar në Paris, është gati të hedhë firmën e re me krerët e Barcelonës Detajet pritet të zbardhen në vijim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!