Nejmar: ‘…njerëzit duhen kur janë fallso’

Nejmar e ka me drejtuesit dhe tifozët e PSG-së. 27 vjeçari, si kurrë më parë, ka përdorur ‘Istagram Story’ për të shpërndarë mesazhe.

Madje për të qenë më i besueshëm, ka luajtur me një frazë të këngetarit Bob Marli.

Nejmar ka shkruar: ” Problemi është se njerëzit janë të urryer kur janë të vërtetë dhe duhen kur janë fallso”.

Sulmuesi brazilian i PSG-së, gjëndet në një momnet të vështirë të karrierës, teksa prej muajsh, është përfshirë në një mardhënje jo të mirë me drejtuesit dhe ambientin parizien.

Njëherazi, bomberi nga vendi i ‘sambas’, mes Barcelonës (dëshira e lojtarit), Realit dhe së fundi e Juves.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!