Interi gjurmon Sançez…

Siç njoftohet nga  “Sky Sport”, Interi i Milanos në Seria A, është shumë pranë akordit me kilianin Aleksis Sançez.

Agjenti dhe futbollisti, kanë diskutuar filimisht së bashku, ndërsa më pas duket se përfaqësuesi i 30-vjeçarit, ka trokitur te dyert e Mançester Junajtid, për të marrë një përgjigje më të detajuar.

Natyrisht pas, është Interi. Sulmuesi prej kohësh nuk është më preferencë e parë te “Djajtë”, dhe ish-futbollisti i Arsenalit dhe Barcelonës, kërkon me insistim një tjetër aventurë. Konte është gati ta pranojë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!