Mourinjo, i jep të drejtë David Luiz

Trajneri portugez Hoze Mourinjo, pasi ka nënshkruar një kontratë, si komentator i Premier League në Sky Sport, ka nisur të japë opinionet e para.

Luzitani nuk është i angazhuar në drejtimin e një skuadre që nga dhjetori i kaluar teksa u shkarkua nga Junajtid, por gjithsesi e ka gjetur mjaft mirë veten.

Së fundi, ka dhënë një konsideratë për trasferimin e bujshëm të David Luiz nga Çelsi te Arsenali.

Kur ndërron klub dhe ke çfarë të japësh,është gjithnjë mirë. Emeri e njeh mirë dhe do ta bëjë të ndihmojë Arsenalin”-tha Mourinjo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!