Superkupa e Europës, gati starti…

Mbrëmje e madhe sportive pas pak minutave në Turqi. Në program, Liverpul-Çelsi, ndeshje e vlefshme për finalën e Superkupës së europës e cila do të zhvillohet në “Vodafone Arena” në Stamboll në orën 21.00.

Formacionet zyrtare dhe vendosja grafike në fushë:

Liverpul: Adrian, Gomez, Matip, Van Dajk, Robertson, Fabinjo, Milner, Henderson, Oksleid-Çamberlein, Mane, Salah.
Trajner: Jurgen Klop

Çelsi: Kepa, Azpilikueta, Emerson, Zuma, Kristensen, Zhorzhinjo, Kante, Kovaçiç, Pulisiç, Pedro, Zhiru.
Trajner: Frenk Lampard

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!